# Audiobook

ATOMY SPRZEDAŻY

Kurs podstaw i najmniejszych cząstek mających realny wpływ na proces rozmowy handlowej.

AUDIOBOOK O SPRZEDAŻY

Dlaczego WARTO zainteresować się kursem Atomy Sprzedaży?

Proponujemy podejść do tematu kompetencji miękkich tak jak do biegania, pływania czy spawania. Jest to umiejętność, która ma swoją strukturę i zasady. Jest na rynku wiele publikacji, które mówią o sprzedaży. Niniejszy mini kurs jest pokazaniem – podstaw i najmniejszych cząstek, mających realny wpływ na proces rozmowy handlowej. Na zawarte w niej treści składają się setki lat doświadczeń handlowców, kierowników i właścicieli biznesów w Polsce.

W kursie znajdziesz porady i instrukcje dotyczące elementów rozmowy handlowej decydujących o tym czy:

1. będziemy odebrani przez rozmówcę jako wciskacz czy jako partner,
2. będziemy kontrolować rozmowę handlową poprzez właściwe oddziaływanie pytaniami czy to klient będzie miał kontrolę,
3.  zbudujemy zaufanie,
4. odnajdziemy w rozmowie kryteria, które decydują, że klient kupuje i rozwiejemy jego obawy, czy będziemy boksować się z obiekcjami.

 Dowiesz się, co decyduje o skuteczności otwarcia rozmowy handlowej, aby móc przejść dalej, czyli:

  • Jak sprawić, aby nie musieć kłamać i manipulować – żeby sprzedać.
  • Jak budować zaufanie z klientem oraz od czego należy zacząć taki proces

Zapraszamy do zakupu Ebooka “Lejek Sprzedaży wg. Zawodowych Sprzedawców”

Ebook  powstał jako  odpowiedź na potrzebę prostej i taniej instrukcji ze wskazówkami, jak zorganizować sobie proces doskonalenia sprzedaży za niewielkie pieniądze.

Do publikacji załączamy również pełnowymiarowy model procesu sprzedaży do druku we własnym zakresie, znany z naszych szkoleń – do pracy warsztatowej nad lejkiem i procesem sprzedaży:

SPIS TREŚCI:

Opinie czytelników Ebooka

Polecam nie tylko tym, dla których ważna jest etyka w sprzedaży, nie tylko tym, którzy szukają swojej tożsamości w zawodzie handlowca. Materiał polecam w szczególności tym, którzy chcą zasypiać z uczuciem satysfakcji, że dobrze wykonali swoją pracę. Cały materiał jest warty uwagi i zastosowania, a w szczególności uważam, że warto mówić o swoich intencjach.
Piotr Szymczak
Piotr Szymczak, Prezes zarządu Green Credit
Słuchając nagrania Macieja Kopera “Atomy Sprzedaży” przyszło mi do głowy pewne skojarzenie: Kupując perfekcyjnie przygotowanego hamburgera, gdzie przy produkcji poddano optymalizacji każdą sekundę, a każdej procedurze określono standardy, to otrzymujemy kanapkę przygotowaną perfekcyjnie. Ona zawsze i wszędzie będzie wyglądała i smakowała tak samo, ale będzie bez wartości odżywczych, a jej smak nas nie powali. Okazuje się, że większość z nas woli dostać hamburgera idealnego, a nie perfekcyjnego. Idealny to taki zrobiony ręcznie z odpowiednio dobranych świeżych składników, z ręcznie robionymi sosami i pieczonymi bułkami. Jednym słowem to hamburger, gdzie głównym składnikiem jest pasja i miłość włożona przez kucharza. Właśnie taki jest audiobook “Atomy sprzedaży” zrobiony z miłością i pasją. Historie i metody zawarte w nim, przekazywane są w bardzo zrozumiały i przejrzysty sposób. Przysłowiowo mówiąc, autor tłumaczy trudne i ważne rzeczy w sposób jak tłumaczy dzieciom Pani w przedszkolu, jak “chłop krowie na rowie”. Po przesłuchaniu całości zrozumiałem co to znaczy budowanie sprzedaży długotrwałej, opartej na odpowiednich wartościach oraz budowanie relacji w handlu. Cieszę się, że takie materiały pojawiły się na rynku i wierzę, że pomogą wielu przedsiębiorcą oraz handlowcom.
Łukasz Wójcik
LTR1

Referencje

Poznaj opinie naszych klientów o współpracy i efektach

Rozwiązujemy problemy handlowe

Zostaw swój numer - oddzwonimy

Umów się na wirtualną kawkę, aby sprawdzić czy mamy temat do rozmowy.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i Nazwisko
Zgody

Adres siedziby:

Zawodowi Sprzedawcy sp. z o.o.
ul. Jugowicka 6B
30-443 Kraków